Proste zabiegi z tekstem a pozycjonowanie

Odejdźmy może na chwilkę, od sposobów dzięki którym, możemy w łatwy sposób upiększać naszego bloga, a skupmy się w tym poście na tym , w jakim celu to robimy lub w czym to tak naprawdę nam może pomóc.

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale proste zabiegi z tekstem , mogą w znaczący sposób pomóc nam w pozycjonowaniu naszej strony.

Dla Google pewne słowa są ważniejsze od innych – decyduje o tym znacznik przy danym słowie (frazie). Tak więc, jeśli wyróżnisz w jakiś sposób pewne słowo, lub frazę – będzie ono miało większą „moc”. Jak pewnie już się domyślasz – najważniejsze będą słowa zawarte w tytule artykułu. Unikaj jednak pokusy, by zawrzeć w nim tylko słowo (frazę) kluczową – zdecydowanie bardziej opłaca się mieć nieco dłuższy tytuł. 

Kolejnym zabiegiem, który możesz zastosować to podkreślanie słów kluczowych, możesz je także napisać pogrubioną czcionką, albo kursywą. Opłacalne będą wszelkie zabiegi, które wyróżniają frazę, na której Ci zależy. Możesz także napisać je innym kolorem, albo wypunktować. Dla robota Google będzie to oznaczało, że to słowo (fraza) ma w artykule kluczowe znaczenie.

Te zabiegi z pewnością pozwolą Ci poprawić wyniki Twojej strony w wyszukiwarce Google. Pamiętaj jednak o tym, że zamieszczony przez Ciebie tekst ma służyć przede wszystkim czytelnikom. Nie wstawiaj zatem słów kluczowych tylko po to, by je gdzieś wstawić – muszą one być spójną całością tekstu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz